Vereniging Italiaanse Staande Jachthonden
Club voor de Bracco Italiano & Spinone in Nederland
ORGANISATIE
CLUB ONLINE
ONZE RASSEN
PUPS & HERPLAATS
FOKKEN
CLUB INFO
RESULTATEN
EMAIL
CONTACT
BESTUUR FOTO BLOG BRACCO ITALIANO GEBOORTEBERICHT VISJ FOK REGELS CLUB NIEUWS SHOW VOORZITTER
VISJ REGELS NIEUWS BLOG SPINONE HERPLAATSER VISJ FOKKERS AGENDA WERK SECRETARIS
AANMELDEN LID FACEBOOK PAGINA NIEUWS ARCHIEF KAMPIOEN PARADE PENNINGMEESTER
  WEBPAGINA HOME         VISJ TITELS  
Show resultaten

21 oktober 2018 VISJ Clubmatch Arnhem CAC
Keurmeester D. Mensink


Keurmeester D. Mensink
BIS Sebastiana Bruna di Ala D'Oro Fokker/Eig.: J.H. Muller - Bracco Italiano
RESERVE BIS Stannamore Fiducia di Fiore Eig.: B. Melis - Spinone

BEST IN SHOW CW'18 Sebastiana Bruna di Ala D'Oro - BI
RESERVE BEST IN SHOW CW'18 Stannamore Fiducia di Fiore - S
BELLO & BRAVO Mio Amore di Ala D'Oro - BI

BEST IN SHOW Jongste Puppy - Ambrogio da Fendi di Ala D'Oro - BI
BEST IN SHOW Puppy - Ebba - Spinone
BEST IN SHOW Jeugdhond - Nestor Savio Du Clos Des Petites Vignes - BI
BEST IN SHOW Gebruikshond Mio Amore di Ala D'Oro - BI

BIS KOPPELKLASSE - di Regione Montagnosa - Dhr. Krijbolder -S
BIS GROEPKLASSE - di Regione Montagnosa - Dhr. Krijbolder - S
BIS NAKOMELINGENKLASSE - Ala D'Oro- Dhr. Muller - BI

Bracco Italiano

JONGSTE PUPPYKLASSE REU
1 VB Beste Jongste Puppy - Ambrogio da Fendi di Ala D'Oro
JEUGDKLASSE REU
1 U CAC Beste Jeugd hond - Nestor Savio Du Clos Des Petites Vignes
2 U - Ducati di Regione Montagnosa
OPENKLASSE REU
1 ZG - Alfie di Pannonia Valeria
GEBRUIKSHONDENKLASSE REU
1 U Beste Gebruikshond - Mio Amore di Ala D'Oro
2 ZG - Calabrone Aladoro
KAMPIOENSKLASSE REU
1 U RCAC- Fabrizio Bettino Di-Ala-D`Oro
2 U - Mio Bombo di Ala D'Oro
JONGSTE PUPPYKLASSE TEEF
1 VB - Genovese di Regione Montagnosa
2 VB - Doria da Fendi di Ala D'Oro
3 VB - Lucchese di Regione Montagnosa
4 VB - L'Angelo D'Oro Cecilia Bartoli
TUSSENKLASSE TEEF
1U L'Angelo D'Oro Mio Amore Valentina
OPENKLASSE TEEF
1 U - Capri di Regione Montagnosa
FOKKERSKLASSE
1U RCAC - Sequins Barbera
2 U - Edda da Dama di Ala D'Oro
GEBRUIKSHONDENKLASSE TEEF
1 U - Dama Bianca di Ala D'Oro
KAMPIOENSKLASSE TEEF
1 U CAC CLUBWINNER 2018 - Sebastiana Bruna di Ala D'Oro
VETERANENKLASSE TEEF
1 U Beste Veteraan - Sequins Brindisi
2 U - Biancorosso Benedette Sabatini

Spinone Italiano

JEUGDKLASSE REU
1 U - Stannamore Baldassare Bob
2 U - Aethelwulf di Regione Montagnosa
3 ZG - Gunar di Regione Montagnosa
ZG - Rollo di Regione Montagnosa
ZG - Thorleif di Regione Montagnosa
ZG - Jorgensen di Regione Montagnosa
G - Ivar di Regione Montagnosa
TUSSENKLASSE REU
1 U - Sambucco Spinone Del Mucrone
OPENKLASSE REU
1 U CAC - Skerli Vallaris Solancea
2 U RCAC Stannamore Alphonzo Tomasso
KAMPIOENSKLASSE REU
1 ZG - Stannamore Ignacio Enrico
PUPPY KLASSE TEEF
1 VB Beste Puppy - Ebba
JEUGDKLASSE TEEF
1 U Beste Jeugdhond - Stowledge patience
2 ZG - Stannamore Antolyza Antonella
3 ZG - Thorrun di Regione Montagnosa
4 ZG - Gisla di Regione Montagnosa
TUSSENKLASSE TEEF
1 U - Mimosa Pudica Bananasplit
2 U - Mimosa Pudica Broccoli
FOKKERSKLASSE
1 U - Wilhelmina di Regione Montagnosa
KAMPIOENSKLASSE TEEF
1 U RCAC - Ruby Hills Dulchessa del Amerita
2 ZG - Mimosa Pudica April-Run
VETERANENKLASSE TEEF
1U CAC Beste Veteraan CLUBWINNER 2018- Stannamore Fiducia di Fiore

11 oktober 2018 European Dogshow Polen
Bracco Italiano.:
Judge(s) :

Males - Minor Puppy Class
1 very promising, Hope of Europe, Best Minor Puppy- 4BIS Minor Puppy - Owlspoint Makin Trouble
Males - Puppy Class
1 very promising, European Future, Best Puppy - You Can Blow Out The Fire
- promising - Armando Amore Per Bracco
Males - Junior Class
1 excellent, European Junior Winner - Feel Of Pride Jirmano Terzo
- very good - Hello Venator D Ursus
- very good - Polcevera's Ocelot
- very good - Rus De'Viaro Euro For Vital Power
Males - Intermediate Class
1 excellent, I CWC - Tizian Filii Artemesias
- very good - Cetravo Loyal Point
Males - Open Class
1 excellent - res. CACIB Male CWC - Baloo
2 excellent - Feel Of Prade Aurelio Isayo
3 excellent - Feel of Pride Bertoldo Romolo
4 very good - Robur Compatriota di Bonfini
Males - Working Class
1 excellent - CWC - Fikret's Gonna Burn
2 excellent - Venator D'Ursus Gyorsan
3 excellent - Rufus Compatriota di Bonfini
Males - Champion Class
1 excellent, European Winner Male = CACIB, Best of Breed CWC 2 BIG7- Polcevera's Ponente
2 excellent - Freemans Shoot my Arrow if ucan
3 excellent, III Antonio od Zelene Nadeje
4 excellent - Feel of Pride Amadeo Dante
- very good - Heinäaron Re Della Lapponia

Females - Minor Puppy Class
- promising - Feel of Pride Zema Chierina
Females - Junior Class
1 excellent, European Junior Winner, Best of Opposite Sex, Best Junior - Greta dei Colli Orientali
2 excellent - Feel of Pride Jinet Rosetta
3 very good - Allegra
4 very good - Feel of Pride Etta Romana
Females - Intermediate Class
1 excellent, res. CACIB Female CWC - Caterina Loyal-Point
- very good - Tea Filii Artemesias
Females - Open Class
1 excellent, European Winner Female = CACIB CWC - Feel of Pride Graziella Vitelia
2 excellent - Grafskoe Gnezdo Adele
3 excellent - Naomi di Val Ravanaga
4 excellent - Oceana Compatriota di Bonfini
- excellent - Caldaferra Loyal-Point
Females - Champion Class
1 excellent - CWC IMOLA Compatriota Di Bonfini
2 excellent - Nina Compatriota di Bonfini
3 excellent - Eva Mon Tresor d'Amour
- very good - Alba Di Villa Carla

11 oktober 2018 European Dogshow Polen
Spinone.: Judge(s) :


Males - Minor Puppy Class

1 VP, Hope of Europe, Best Minor Puppy - Vivaldi Ross Cynopolis
Males - Junior Class
1 excellent, European Junior Winner - Stella dell Nord’s “Paolo” from Russia with love
2 very good - Thor -
3 very good - Enrique carovne srdce
- Good - Stannamore Baldasarre Bob

Males - Open Class
1 excellent, CWC - Skerli Vallaris Solancea Stanna More
2 very good - Dantes Carovne srdce -
- cannot be judged - RavenCreek Breaking Bad for TCB
Males - Working Class
1 excellent, res. CACIB Male CWC - Faro
Males - Champion Class
1 excellent, European Winner Male = CACIB, Best of Breed CWC - Epithelium Dinamo
2 excellent - Alberto Carovne srdce

Females - Junior Class
1 excellent, I, European Junior Winner, Best Junior - Skerli Royal Great Rose
2 very good - Moira di Rimnis
Females - Intermediate Class
1 very good - TOSCA
Females - Open Class
1 excellent - QUERCIA
Females - Working Class
1 excellent, European Winner Female = CACIB, Best of Opposite Sex CWC - Daisy

4 augustus 2018 1e Brabantcup
Bracco Italiano.: Judge(s) : J. Schepers NL

1 U CAC CACIB BOB - Braccorions Juno What at Kelevra

4 augustus 2018 1e Brabantcup
Spinone Italiano.: Judge(s) : J. Schepers NL

1 U RCAC Beste Jeugdhond - Beniamino Mimosa Pudica
1 U CAC CACIB BOB - Skerli Vallaris Solancea

.9 augustus 2018 BENELUX WINNER 2018
Bracco Italiano.: Judge(s) : Mensink Dinanda (Netherlands)

Puppylasse Reu
.1 VB BESTE PUPPY- Feel Of Pride Jirmano Terzo
.2 VB - Ducati Di Regione Montagnosa
.Tussenklasse Reu
.1 U  BOB  CACIB  CAC - Owlspoint Trouble At Mill
.2 U- Olympos Il Mio Regalo Di Natale
.Openklasse Reu
.1 U - Feel Of Pride Bertoldo Romolo
.Gebruiksklasse Reu
.1 U-  Fikret´s Gonna Burn
.Kampioensklasse Reu
.1 U RES.CAC RES CACIB - Olympos Il Mio Nuovo Carnevale
.2 U -  Dante
.3 U-  Heinäaron Che Fico
.4 U-  Feel Of Pride Amadeo Dante
....U - Fikret's Enjoy The Boogie
.Veteranenklasse Reu
 1 U BESTE VETERAAN- Fikret´s Diego Di Pelle
.Jeugdklasse Teef
 1 U BEST JEUGD - Olympos La Mia Bellissima Piana
 2 U - Betania De Arte Venandi
.3 U -  Feel Of Pride Etta Romana
.4 U - Greta Dei Colli Orientali
.Tussenklasse Teef
.1 U RES.CAC RES CACIB-  Feel Of Pride Graziella Viteliya
 2 U -  Caldaferra Loyal Point
.Openklasse Teef
.1 U -  Braccorion Carma’s Coming
 2 U -  Braccorion’s Isn’t She Lovely
.3 U -  Ensemble Allegra
.4 ZG.-  Ensemble Allegra
. Gebruiksklasse Teef
.1 U  BOS  CACIB  CAC BESTE GEBRUIK - Sebastiana Bruna Di Ala D'Oro
.Kampioensklasse Teef
.1 U -  Edda Da Dama Di Ala D'Oro
 2 U -  Imola Compatriota Di Bonfini
.3 U -   Fikret´s Feel The Fire
.4 U -  You Can Set Fire To The Rain
.Veteranenklasse Teef
 1 U -  Ensemble Arnica

9 augustus 2018 BENELUX WINNER 2018
Spinone.: Velez Pico Roberto (Puerto Rico)

Jeugd Reu
.1 U BESTE JEUGD - Stella Del Nord's Paolo From Russia With Love
.Tussen Reu
.1 U - Skerli Vallaris Solancea
.Open Reu
.1 U - Thor
.Kampioen Reu
.1 U BEST OF BREED, CACIB, CAC - Javal Auchentoshan
.2 U RES.CACIB, RES.CAC - Bannonbrig Ralfie Rude At Ballyadeen
.3 U Epithelium Dinamo
.Jeugd Teef
.1 U - Skerli Great Royal Rose
.2 U - Quby-quby Van De Witthemhoeve
.3 U - Mimosa Pudica Bella-Bel At Ballyadeen
.4 U - Afterglow Game Changer
....U - Stannamore Antolyza Antonella
....ZG- Tosca
.Tussen Teef
.1 U - Skerli Bougainvillea
.2 U - Skerli Balasamorhisa Deltoides
.Open Teef
.1 U BEST OF OPPOSITE SEX, CACIB, CAC - Skerli Angelica Archangelica
.Kampioen Teef
.1 U RES.CACIB, RES.CAC - Afterglow I'm Coming Out For Affilato
.2 U - Xylia Ross Cynopolis

10 augustus 2018 SPECIALTY'S 2018
Bracco Italiano.: Judge(s) : Hochstenbach Will (Netherlands)

Tussenklasse Reu
.1 Uitmuntend- Owlspoint Trouble At Mill
.2 uitmuntend - Augusto Dei Sanchi
.3 Uitmuntend - Olympos Il Mio Regalo Di Natale
.Gebruiksklasse Reu
.1 Uitmuntend RES.CAC - Brando
. 2 uitmuntend - Fikret´s Gonna Burn
.Kampioensklasse Reu
.1 Uitmuntend CAC BOS - Dante
.2 Uitmuntend -  Heinäaron Che Fico
.3 Uitmuntend -  Olympos Il Mio Nuovo Carnevale
.4 Uitmuntend -  Beppo Compatruiota Di Bonfini
....Uitmuntend - Fikret's Enjoy The Boogie
.Veteranenklasse Reu
 1 Uitmuntend BESTE VETERAAN- Tar
.Jeugdklasse Teef
 1 Uitmuntend RES.CAC BEST JEUGD - Olympos La Mia Bellissima Piana
 2 Uitmuntend - Betania De Arte Venandi
.Tussenklasse Teef
 1 Uitmuntend -  Caldaferra Loyal Point
.Openklasse Teef
.1 Uitmuntend -  Ensemble A Capella
 2 Uitmuntend -  Silvia di Col Petrosa
.3 Uitmuntend -  Braccorion Carma’s Coming
.4 Uitmuntend .-  Braccorion’s Isn’t She Lovely
. ... Zeer Goed - Ensemble Allegra
.Kampioensklasse Teef
.1 Uitmuntend  CAC BOB - Fikret´s Feel The Fire
 2 Uitmuntend -  You Can Set Fire To The Rain
.Veteranenklasse Teef
 1 Uitmuntend -  Ensemble Arnica

10 augustus 2018 SPECIALTY'S 2018
Spinone.: Judge(s) : Mensink Dinanda (Netherlands)

Open Reu
.1 Uitmuntend - Thor
.Kampioen Reu
.1 Uitmuntend BEST OF BREED, CAC - Stannamore Vittorio Tomasso
.2 Uitmuntend RES.CAC - Bannonbrig Ralfie Rude At Ballyadeen
.3 Uitmuntend Javal Auchentoshan
.Jeugd Teef
.1 Uitmuntend BEST JEUGD- Afterglow Game Changer
.2 Uitmuntend - Skerli Great Royal Rose
.3 Zeer Goed - Quby-quby Van De Witthemhoeve
.4 Zeer Goed - Mimosa Pudica Bella-Bel At Ballyadeen
.Tussen Teef
.1 Uitmuntend - Skerli Balasamorhisa Deltoides
.2 Uitmuntend - Skerli Bougainvillea
.Open Teef
.1 Uitmuntend BOS, CAC - Skerli Angelica Archangelica
.Kampioen Teef
.1 Uitmuntend RES.CAC - Afterglow I'm Coming Out For Affilato
.2 Zeer Goed - Xylia Ross Cynopolis

11 augustus 2018 WDS AMSTERDAM 2018
Bracco Italiano.: Judge(s) : Inzoli Massimo (Italy)

Babyklasse Reu
.1 Veelbelovend BESTE BABY-  You Can Blow Out The Fire
Puppyklasse Reu
.1 Veelbelovend BESTE PUPPY-  Feel Of Pride Jirmano Terzo
.2 Belovend - Ducati Di Regione Montagnosa
Jeugdklasse Reu
1 Uitmuntend - Nestore Savio Du Clos Des Petites Vignes
.2 Zeer Goed -  Napoleon Du Clos Des Petites Vignes
.3 Zeer Goed-  Duval Vom Duval
.Tussenklasse Reu
.1 Uitmuntend - Owlspoint Trouble At Mill
.2 Uitmuntend - Olympos Il Mio Regalo Di Natale
.3 Zeer Goed - Augusto Dei Sanchi
.Openklasse Reu
.1 Uitmuntend - Baloo
.2 Uitmuntend - Polcevera's Annibale
.3 Uitmuntend - Feel Of Pride Bertoldo Romolo
.4 Zeer Goed -  Mio Orsetto di Ala D'Oro
.Gebruiksklasse Reu
.1 Uitmuntend BEST WORKING-  Quasimodo Ii° Di Casamassima
.2 Uitmuntend - Brando
.3 Uitmuntend - Fikret´s Gonna Burn
.Kampioensklasse Reu
.1 Uitmuntend CAC CACIB BOB - Polcevera's Ponente
.2 Uitmuntend -  RES.CAC RES.CACIB Heinäaron Che Fico
.3 Uitmuntend -  Freeman Shoot My Arrow If Youcan
.4 Uitmuntend -  Olympos Il Mio Nuovo Carnevale
....Uitmuntend - Mio Amore Di Ala D'Oro
....Uitmuntend - Mio Bombo Di Ala D'Oro
....Uitmuntend - Dante
....Uitmuntend - Beppo Compatriota Di Bonfini
....Uitmuntend -Fikret's Enjoy The Boogie
....Uitmuntend -Feel Of Pride Amadeo Dante
.Veteranenklasse Reu
 1 Uitmuntend BESTE VETERAAN - Tar
. 2 Uitmuntend - Fikret´s Diego Di Pelle
Puppyklasse Teef
.1 Veelbelovend -   Zere'e Di Casamassima
.Jeugdklasse Teef
 1 Uitmuntend BEST JEUGD - Olympos La Mia Bellissima Piana
 2 Uitmuntend - Aike Freya Fresena
.3 Uitmuntend -   Betania De Arte Venandi
.4 Uitmuntend -  Polcevera's Celeste
....Uitmuntend - Greta Dei Colli Orientali
....Zeer Goed - Feel Of Pride Etta Romana
.Tussenklasse Teef
.1 Uitmuntend CAC CACIB BOS-  Feel Of Pride Graziella Viteliya
 2 Uitmuntend -  Caldaferra Loyal Point
. 3 Uitmuntend - Capri Di Regione Montagnosa
.Openklasse Teef
.1 Uitmuntend -  Braccorion’s Isn’t She Lovely
 2 Uitmuntend -  Silva Di Col Petrosa
.3 Uitmuntend -  Braccorion Carma’s Coming
.4 Zeer Goed .-  Ensemble A Capella
....Zeer Goed -  Ensemble Allegra
. Gebruiksklasse Teef
.1 Uitmuntend   - Sebastiana Bruna Di Ala D'Oro
.2 Uitmuntend - Heidy Del Tognolo
.3 Uitmuntend -  Emiliana Brunella Di Ala D'Oro
.Kampioensklasse Teef
.1 Uitmuntend RES.CAC RES.CACIB-  Imola Compatriota Di Bonfini
 2 Uitmuntend -  Fikret´s Feel The Fire
.3 Uitmuntend -  You Can Set Fire To The Rain 
.4 Uitmuntend -  Edda Da Dama Di Ala D'Oro
....Uitmuntend -  Polcevera´s Viv Alba
.Veteranenklasse Teef
 1 Uitmuntend -  Ensemble Arnica

11 augustus 2018 WDS AMSTERDAM 2018
Spinone.: Martinez Miguel Ángel (Argentina)

Puppu Reu
1 Veelbelovend BESTE PUPPY- Stannamore Baldasarre Bob
.Jeugd Reu
.1 Uitmuntend BESTE JEUGD - Stella Del Nord's Paolo From Russia With Love
. 2 Uitmuntend - Argo
.Tussen Reu
.1 Uitmuntend RES. CAC RES. CACIB - Skerli Vallaris Solancea
. 2 Uitmuntend - Qiandro Van De Witthemhoeve
.Open Reu
.1 Uitmuntend - Thor
Gebruiksklasse Reu
.1 Uitmuntend BEST WORKING-  Faro
.Kampioen Reu
.1 Uitmuntend BEST OF BREED, CACIB, CAC - Epithelium Dinamo
.2 Uitmuntend - Oro
.3 Uitmuntend -  Javal Auchentoshan
.4 Uitmuntend -  Bannonbrig Ralfie Rude At Ballyadeen
.... Uitmuntend -  Stannamore Vittorio Tomasso
Veteranen Reu
. 1 Uitmuntend -  Ludstar Demetrio
.Jeugd Teef
.1 Uitmuntend -  Mimosa Pudica Bella-Bel At Ballyadeen
.2 Uitmuntend - Quby-quby Van De Witthemhoeve
.3 Uitmuntend -  Skerli Great Royal Rose
.4 Uitmuntend - Afterglow Game Changer
....Uitmuntend -  Mimosa Pudica Baccara
...Uitmuntend - Stannamore Antolyza Antonella
.Tussen Teef
.1 Uitmuntend RES CAC, RES CACIB - Skerli Bougainvillea
.Open Teef
.1 Uitmuntend - Skerli Angelica Archangelica
.2 Uitmuntend -  Warerfairies Emma
.3 Uitmuntend -   Warerfairies Edna
Gebruiksklasse Teef
.1 Uitmuntend - Daisy
.Kampioen Teef
.1 Uitmuntend BOS CACIB, CAC - Afterglow I'm Coming Out For Affilato
.2 Uitmuntend -  Gentilissima Spinone Del Mucrone
.3 Uitmuntend -   Mimosa Pudica April-run
.4 Uitmuntend - Xylia Ross Cynopolis

18 maart 2018 Int. Dogshow KC. Rijnland
Bracco Italiano

Gebruikshondenklas reuen
Icarus Del Tognolo - 1 U CAC CACIB BOB

18 maart 2018 Int. Dogshow KC. Rijnland
Spinone

Jeugdklas Teef
La Contessa Dal Podere Antico- 1 Uitmuntend
CAC BOB

02 februari 2018 Dogshow Eindhoven
Bracco Italiano

Nuovo Compagno du Clos des Petites Vignes - 1 Veelbelovend Beste Pup
Duval vom Duval- 1 Zeer Goed
Morini da Dama di Ala D'Oro - 1U RCAC RCACIB
Icarus Del Tognolo - 1U CAC CACIB
Heidy del Tognolo 1U CAC CACIB BOB

02 februari 2018 Dogshow Eindhoven
Spinone

Qiandro van de Witthemhoeve - 1U CAC BOB

14 januari 2018 Hond van het Jaar Show 2017 De Flint Amersfoort
Deelnemers Bracco Italiano

Bracco Italiano.: Sebastiana Bruna di Ala D'Oro
Bracco Italiano.: Guiseppe Di Stefano van de Hoefstali

14 januari 2018 Hond van het Jaar Show 2017 De Flint Amersfoort
Deelnemers Spinone

Spinone: Mimosa Pudica April Run
Spinone : Prima Pierretta dal Podere Antico

16 december 2017 Kerstshow KNON
Bracco Italiano

Icarus Del Tognolo - 1U CAC CACIB
Inez De Tognolo - 1U CAC BOB
Heidy del Tognolo 1U Res. CAC CACIB

16 december 2017 Kerstshow KNON
Spinone

Karan Theogonia Black - 1 Uitmuntend CAC CACIB BOB

10 december 2017 Amsterdam WINNER
Bracco Italiano

Duval vom Duval- 1 Veelbelovend Beste Pup
Augusto dei Sanchi - 1U JW17
Benelli da Dama di Ala D'Oro- 2 Uitmuntend
Guiseppe Di Stefano v.d. Hoefstal - 1 U CAC CACIB W17
Mio Amore di Ala D'Oro - 1 Uitmuntend, Beste Gebruikshond
You Can Sing Me To Sleep - 1U CAC BOB JW17
Capri di Regione Montagnosa - 3 Zeer Goed
Inez del Tognolo - 2 Uitmuntend
Velletri v.d. Hoefstal - 1 U CAC
Sebastiana Bruna di Ala D'Oro - 1 Uitmuntend RES CAC CACIB

10 december 2017 Amsterdam WINNER
Spinone

Skerli Vallaris Solancae Stanna More - 1 U CAC JW17
Tussenklas Reu
Stannamore Ignacio Enrico - 1 Zeer Goed
Tussenklas Teef
Stannamore Bellina Nen Vivena- 1 U CAC CACIB BOB W17

8 december 2017 Holland Cup Amsterdam
Bracco Italiano

Icarus Del Tognolo - 1U CAC CACIB Beste Gebruikshond
You Can Sing Me To Sleep - 1U CAC BOB
Velletri v.d. Hoefstal - 2 U
Heidy del Tognolo - 1U CACIB

8 december 2017 Holland Cup Amsterdam
Spinone

9 november 2017 World Dogshow Leipzich
Bracco Italiano.: Keurmeester J. Nallem

PUPPY KLASSE REU
1VB - Grafskoe Gnezdo Admiral
JEUGDKLASSE REU

1U JCAC JWW- Gyorsan Venator D'ursus
2U RES JCAC- Olympos Il Mio Babo Natale
3U - Olympos Il Mio Regalo Di Natale
4U - You Can Talk Dirty To Me
U - Adesso Casa Del Cacciatrice
U - L´Angelo D´Oro Maximinus Daia
U - Tizian Filii Artemesias (Fci)
TUSSENKLASSE REU
1U VDH-CAC- Braccorions Juno What
2U RES-VDH-CAC- Rufus Compatriota Di Bonfini
3U - Robur Compatriota Di Bonfini
4ZG - Daiquiri's Iconoclast
ZG - Caramboss From Magnificos Kingdom
OPENKLASSE REU
1U VDH-CAC- Feel Of Pride Bertoldo Romolo
2U RES-VDH-CAC- Dingligem Spider
3U - Antonio Citterio Di Ala D'Oro
4U - Mars Compatriota Di Bonfini
GEBRUIKSHONDENKLASSE REU
1U VDH-CAC- Baldo
KAMPIOENSKLASSE REU
1U BOB CAC VDH-CAC CACIB WW- Olympos Il Mio Nouvo Carnevale
2U - Olympos Vieni Al Mio Carnevale
3U - Heinäaron Re Della Lapponia
4U - Dante
VETERANENKLASSE REU
1U VBOB VCAC VWW- Fikret's Diego Di Pelle
2U RES VCAC- Argento Di Witigenove
PUPPY KLASSE TEEF
1VB PBOB- Greta Dei Colli Orientali
2VB - Grafskoe Gnezdo Adele
3VB - L'angelo D'oro Mi Amore Valentina
JEUGDKLASSE TEEF
1U JBOB JCAC JWW- Silva Di Colpetrosa
2U RES JCAC - Braccorion Carma's Coming
3U - You Can Take Me To The Candyshop
4U - Frida Dei Colli Orientali
U - Ostoja Canero Bass
U - Sonia Compatriota Di Bonfini
OPENKLASSE TEEF
1U BOS CAC VDH-CAC CACIB WW - Fancygun Hard As A Rock
2U RES-VDH-CAC- Braccorion Isn't She Lovely
3U - Feel Of Pride Berenice Alba
4U - Charlotte
U - Arancia Di Villa Carla
GEBRUIKSHONDENKLASSE TEEF
1U VDH-CAC - Fikret's Easily Flammable
2U RES VDH-CAC- Sebastiana Bruna di Ala D'Oro
3U - Polcevera's Victoria
KAMPIOENSKLASSE TEEF
1U VDH-CAC RES-CACIB - Fikret's Feel The Fire
2U RES VDH-CAC - Rus De'viaro Blanca
3U - Imola Compatriota Di Bonfini
4U - Gunsyn Sesto Elemento With Brackenmist
U - Altea De Arte Venandi
U - Ciao Bella Mon Tresore Dámoure
U - L'angelo D'oro Contessa Carlotta
U - Polcevera's Viv Alba
U - Rus De'viaro Venecenzia Beauty Of Fire
VETERANENKLASSE TEEF
1U VCAC VWW- Fikret's Da Allora

9 november 2017 World Dogshow Leipzich
Spinone.: Keurmeester F. Cochetti

JEUGDKLASSE REU
1U JCAC JWW- Skerli Vallaris Solancea Stanna More
VG - Thor
OPENKLASSE REU
1U VDH-CAC, RES CACIB- Dado Dell'adige
2U RES VDH-CAC- Javal Auchentoshan
3U - Jaeger Theogonia Black
4U - Aurelius Dai Riferimenti
GEBRUIKSHONDENKLASSE REU
1U VDH-CAC - Faro
2U RES VDH-CAC - Dario Del Buon Santo
KAMPIOENSKLASSE REU
1U BOB, CAC, VDH-CAC, CACIB WW - Epithelium Dinamo
2U RES VDH-CAC Livio Dell'adige
3U - Stannamore Vittorio Tomaso
U - Alexander Dai Riferimenti
U - Csete Lago Di Vecchio
PUPPY KLASSE TEEF
1VB - Skerli Great Royal Rose
2VB - Chandhally Cockney Rebel
JEUGDKLASSE TEEF
1U JBOB JCAC JWW- Skerli Balsamorsia Deltoides
2U RES JCAC - Aira From Plum The Alley
3U - Skerli Beladonna
4ZG - Bella Zora Zum Segeberger Forst
TUSSENKLASSE TEEF
1U VDH-CAC, RES CACIB- Stannamore Bellina Nena Vivena
2VG - Qualita Dalla Valle Del Reno
3VG - Abendstern Del Cuore Di Diana
OPENKLASSE TEEF
1U VDH-CAC - Yentl Von Der Bayrischen Au
2U RES VDH-CAC - Chandhally Limon Cino
3U - Kathy
4U - Luna Of Pure Passion
VG - Primaveradalla Valle Del Reno
GEBRUIKSHONDENKLASSE TEEF
1U VDH-CAC - Dalia Dell'adige
2U RES VDH-CAC Isabeau Of Pure Passion
3ZG - Adunya Del Pino Silvestre
KAMPIOENSKLASSE TEEF
1U BOS, CAC, VDH-CAC, CACIB WW - Stannamore Rafaella Di Vita
2U RES VDH-CAC - Redrue Cherriecola To Chandhally
3U - Dina Dell'adige

5 november 2017 Dogshow Bleiswijk
Bracco Italiano

Braccorions Jino What - 1U CAC CACIB BOB
Inez Del Tognolo - 1U Res CAC
Icarus Del Tognolo - 1U Res CAC Res CACIB
Velletri Van De Hoefstal - 1U CAC

5 november 2017 Dogshow Bleiswijk
Spinone

Mimosa Pudica April-Run - 1 ZG

4 november 2017 Dogshow Bleiswijk
Bracco Italiano

Augusto Dei Sanchi - 1 ZG
Braccorions Jino What - 1U CAC CACIB BOB
Icarus Del Tognolo - 1U Res CAC Res CACIB
Inez Del Tognolo - 1U Res CAC
Velletri Van De Hoefstal - 2U
Heidy Del Tognolo - 1U CAC CACIB

4 november 2017 Dogshow Bleiswijk
Spinone

Mimosa Pudica April-Run - 1U Res CAC CACIB
Isole E Olena Dal Podere Antico - 1U CAC BOB

22 oktober 2017 VISJ Clubmatch Arnhem CAC
Keurmeester G. Capone

Sebastiana Bruna di Ala D'Oro  BIS 2017
Sebastiana Bruna di Ala D'Oro
Fokker/Eig.: J.H. Muller

BEST IN SHOW (foto) Sebastiana Bruna di Ala D'Oro - Bracco Italiano
RESERVE BEST IN SHOW Mimosa Pudica April Run - Spinone


BELLO & BRAVO Dama Bianca di Ala D'Oro - Bracco Italiano
BEST IN SHOW Puppy Sambucco Spinone Del Mucrone - Spinone
BEST IN SHOW Jeugdhond Skerli Vallaris Solancea - Spinone
BEST IN SHOW Gebruikshond Dama Bianca di Ala D'Oro - Bracco Italiano

BIS KOPPELKLASSE - Ala D'Oro- Dhr. Muller
BIS FOKKERIJKLASSE - Ala D'Oro- Dhr. Muller
BIS NAKOMELINGENKLASSE - Mimosa Pudica - Dhr. Lokhorst

BRACCO ITALIANO Keurmeester G. Capone

JEUGDKLASSE REU
1 U Beste Jeugd hond- Augusto Dei Sanchi
2 U - Alfie di Pannonia Valeria
TUSSENKLASSE REU
1 U - Benelli da Dama di Ala D'Oro
Abs Morini da Dama di Ala D'Oro
FOKKERSKLASSE REU
1 U - Calabrone Aladoro
OPENKLASSE REU
1 U - Eduardo Fendi di Ala D'Oro
2 U - Panficato di Regione Montagnosa
3 U - Beppo Compatriota di Bonfini
4 U - Paolo Conte di Regione Montagnosa
GEBRUIKSHONDENKLASSE REU
1 U CAC Beste Reu - Mio Amore di Ala D'Oro
2 U - Andrea Branzi di Ala D'Oro
KAMPIOENSKLASSE REU
1 U RCAC - Mio Bombo di Ala D'Oro
2 U - Fabrizio Bettino Di-Ala-D`Oro
JEUGDKLASSE TEEF
1 U - Capri di Regione Montagnosa
2 U - Verona v.d. Hoefstal
TUSSENKLASSE TEEF
1 ZG - Pia da Dama di Ala D'Oro
OPENKLASSE TEEF
1 U - Brustengolo di Regione Montagnosa
2 ZG - Mia Bambola di Ala D'Oro
GEBRUIKSHONDENKLASSE TEEF
1 U RCAC Beste Gebruikshond - Dama Bianca di Ala D'Oro
KAMPIOENSKLASSE TEEF
1 U CAC CLUBWINNER 2017 - Sebastiana Bruna di Ala D'Oro

SPINONE Keurmeester G. Capone

PUPPY KLASSE REU
1 VB Beste Puppy - Sambucco Spinone Del Mucrone
2 VB - Mimosa Pudica Beniamino
3 B - Dragon data von der Bayrischen au
JEUGDKLASSE REU
1 U Beste Jeugdhond - Skerli Vallaris Solancea
TUSSENKLASSE REU
1 U CAC Beste Reu - Stannamore Ignacio Enrico
2 ZG - Mimosa Pudica Abel
3 ZG - Ringo Di regione Montagnosa
OPENKLASSE REU
1 U - Stannamore Orso del Bosco
GEBRUIKSHONDENKLASSE REU
G - Cesare Angelotti Spinone De Mucrone
KAMPIOENSKLASSE REU
1 U RCAC - Natalio Dal Podere Antico
2 U - Hagrid di Regione Montagnosa
PUPPY KLASSE TEEF
1 VB - Mimosa Pudica Bananasplit
TUSSENKLASSE TEEF
1 U CAC CLUBWINNER 2017- Mimosa Pudica April-Run
2 U - Stannamore Bellina Nena
3 U - Mimosa Pudica Abracadabra
KAMPIOENSKLASSE TEEF
1 U RCAC - Stannamore Clementina Di Vita

8 oktober 2017 Hanzeshow Zwolle CAC-CACIB
Bracco Italiano.:

Velletri Van De Hoefstal - 1 U CAC BOB Jeugdklasse
Lollobrigide Da Bruna Di Ala D'Oro - 1 ZG Openklas

8 oktober 2017 Hanzeshow Zwolle CAC-CACIB
Spinone.:

Javal Auchentoshan - 1U CAC CACIB Openklas
Skerli Balasamorhisa Deltoides - 1 U RCAC Jeugdklas
Prima Pierretta Dal Podere Antico - 1 U CAC CACIB BOB Openklas
Skerli Balasamorhisa Deltoides - 1 U RCAC Jeugdklas

7 oktober 2017 IJsselshow CAC-CACIB
Bracco Italiano.:

 

7 oktober 2017 IJsselshow CAC-CACIB
Spinone

Javal Auchentoshan - 1ZG
Skerli Balsamorhisa Deltoldes - 1U CAC BOB

1 oktober 2017 Maastricht MECC CAC-CACIB
Bracco Italiano.:

Duval Vom Duval - 1VB Beste Jongste Puppy
Daiguiri's Heaven & Hell - 1U RCAC RCACIB
Inez Del Tognolo - 1U CAC CACIB BOB

1 oktober 2017 Maastricht MECC CAC-CACIB
Spinone

Qiandro Van de Witthemhoeve - 1VB Puppyklas Beste Puppy
Javal Auchentoshan - 1U CAC CACIB
Skerli Balsamorhisa Deltoldes - 1U CAC CACIB Beste Jeugdhond BOB

30 september 2017 Maastricht MECC CAC-CACIB
Bracco Italiano.:

Daiguiri's Heaven & Hell - 1 U RCAC RCACIB
Inez Del Tognolo - 1U CAC CACIB BOB

30 september 2017 Maastricht MECC CAC-CACIB
Spinone

Qiandro Van de Witthemhoeve - 1VB Puppyklas Beste Puppy
Nasia-Brinde Of The Stokkem Ferry - 1 ZG

2 juli 2017 Stichting Limburgia Hondenshow CAC-CACIB
Bracco Italiano

Inez Del Tognolo - 1U CAC BOB
Florance v.d. Hoefstal- 2U RCAC

2 juli 2017 Stichting Limburgia Hondenshow CAC-CACIB
Spinone.:

Mimosa Pudica April-Run- 1 ZG
Mirre Lumi of the Stokkem Ferry- 1 U CAC CACIB BOB
Nasia-Brinde Of The Stokkem Ferry - 2 U RCAC RCACIB

5 juni 2017 CAC Dogshow K.C. Arnhem
Bracco Italiano.:

Openklas Teef
Polcevera's Viv Alba-1 Uitmuntend CAC BOB

5 juni 2017 CAC Dogshow K.C. Arnhem
Spinone

Puppyklas reuen
Skerli Vallaris Solancea Stanna More- 1 Veelbelovend Beste Pup
Jeugdklas reuen
Stannamorebellina Ignacio Enrico- 1 Uitmuntend CAC
Jeugdklas Teven
Stannamorebellina Bellina Nen Vivena-1 Uitmuntend CAC BOB

 

 

27 mei 2017 Int. Dogshow Oss
Bracco Italiano.:

Jeugdklas reuen
Guiseppe Dit Stefano v.d. Hoefstal- 1 Uitmuntend CAC BOB
Jeugdklas teven
Heidy del Tognolo- 2 Uitmuntend
Florance v.d. Hoefstal- 1 Uitmuntend
Openklas Teef
Polcevera's Viv Alba-1 Uitmuntend CAC CACIB

27 mei 2017 Int. Dogshow Oss
Spinone.:

Openklas Teef
Mirre Lumi of the Stokkem Ferry- 1 Uitmuntend CAC CACIB BOB

15 april mei 2017 Int. Dogshow Goes
Bracco Italiano.:

Jeugdklas Reu
Guiseppe Dit Stefano v.d. Hoefstal- 1 Uitmuntend CAC BOB
Jeugdklas Teef
Florance v.d. Hoefstal- 1 Zeer Goed
Openklas Teef
Beccaria Di Regione Montagnosa- G

15 april mei 2017 Int. Dogshow Goes
Spinone.:

Jeugdklas Reu
Karan Theogonia Black - 1 Uitmuntend
Tussenklas Reu
Javal Auchentoshan - 1 Uitmuntend ResCAC ResCACIB
Openklas Reu
Everhard Di Regione Montagnosa- 1 Uitmuntend
Kampioenklas Reu
Bartolomeo Cavojasca- 1 Uitmuntend CAC CACIB BOB
Puppyklas Teef
Skerli Balsamorhisa Deltdides - 1 Veelbelovend Beste Pup
Jeugdklas Teef
Mimosa Pudica April-Run- 1 Uitmuntend CAC

16 april mei 2017 Int. Dogshow Goes
Bracco Italiano.:

Jeugdklas reuen
Guiseppe Dit Stefano v.d. Hoefstal- 1 Uitmuntend CAC BOB
Jeugdklas teven
Florance v.d. Hoefstal- 1 Uitmuntend CAC
Tussenklas Teef
Brustengolo Di Regione Montagnosa- 1 Uitmuntend Res. CAC

16 april mei 2017 Int. Dogshow Goes
Spinone.:

Jeugdklas Reu
Karan Theogonia Black - 1 Uitmuntend Res. CAC
Tussenklas Reu
Javal Auchentoshan - 1 Uitmuntend CAC CACIB
Puppyklas Teef
Skerli Balsamorhisa Deltdides - 1 Veelbelovend Beste Pup
Jeugdklas Teef
Mimosa Pudica April-Run- 1 Uitmuntend CAC BOB

 

18 maart 2017 Int. Dogshow KC. Rijnland
Bracco Italiano.:

Jeugdklas reuen
You Can Talk Dirty To Me- 1 Veelbelovend, Beste Pup
Jeugdklas teven
Heidy del Tognolo- 2 Uitmuntend
Brustengolo Di Regione Montagnosa- 1 Uitmuntend Res. CAC
Openklas Teef
Dea Dell'oltrepo-1 Uitmuntend CAC CACIB BOB

18 maart 2017 Int. Dogshow KC. Rijnland
Spinone.:

Jeugdklas Teef
Mimosa Pudica April-Run- 1 Uitmuntend CAC BOB
Stannamorebellina Nena Vivena- 2 Uitmuntend Res. CAC

 

5 maart 2017 Groningen Martiniplaza CAC-CACIB
Bracco Italiano.:

5 maart 2017 Groningen Martiniplaza CAC-CACIB
Spinone

Jeugdklas Reu
Ringo di Regione Montagnosa- Goed
Karan Theogonia Black - 1 Uitmuntend CAC BOS
Kampioenklas Reu
Lucky Luke of Pure Passion- 1 Zeer Goed
Jeugdklas Teef
Mimosa Pudica April-Run- 1 Uitmuntend CAC BOS BOB

 

04-02-2017 Dogshow Eindhoven CAC-CACIB
Bracco Italiano

Puppyklas Reu
Icarus - 1 Veelbelovend Beste Pup
Jeugdklas Reu
Benelli da Dama di Ala D'Oro - 1 Zeer Goed
Kampioenklas Reu
Metello di Cacciola- 1 Uitmuntend CAC CACIB BOS BOB
Jeugdklas Teef
Brustengolo di Regione Montagnosa- Goed
Heidy del Tognolo - 1 Uitmuntend
Tussenklas Teef
Polcevera's Viv Alba- 1 Uitmuntend CAC CACIB BOS
Opennklas Teef
Sequins Barbera - 1 Uitmuntend Res.CAC Res.CACIB

04-02-2017 Dogshow Eindhoven CAC-CACIB
Spinone

Jeugdklas Reu
Karan Theogonia Black - 1 U CAC BOS BOB
Jeugdklas Teef
Mimosa Pudica April-Run- 1 U CAC BOS

15 januari 2017 Hond van het Jaar Show 2016 De Flint Amersfoort
Bracco Italiano

Bracco Italiano.: Sebastiana Bruna di Ala D'Oro
Bracco Italiano.: Sequins Brindisi
Bracco Italiano.: Sequins Barbera

15 januari 2017 Hond van het Jaar Show 2016 De Flint Amersfoort
Spinone

Spinone: Stannamore Isabel di Nonna Ninna
Spinone : Ala Stanamore del Pino Silvestre
Spinone : Bartolomeo Cavajasca
Spinone :Prima Pierretta dal Podere Antico
Spinone Veteraan.: Perugino dal Podere Antico

17 december 2016 Kerstshow KNON CAC-CACIB
Bracco Italiano

Jeugdklas Reu
Calabrone Aladoro- 1 Zeer Goed
Jeugdklas Teef
Brustengolo di Regione Montagnosa- 1 U Res.CAC
Tussenklas Teef
Polcevera's Viv Alba- 1 Uitmuntend CAC CACIB BOS BOB
Veteranenklas Teef
Sequins Bezzecca - 1 Uitmuntend Beste Veteraan

17 december 2016 Kerstshow KNON CAC-CACIB
Spinone

Jeugdklas Reu
Ringo di Regione Montagnosa- 2 Zeer Goed
Karan Theogonia Black - 1 Uitmuntend
Kampioenklas Reu
Ala Stanamore Del Pino Silverstre - 1 U Res.CAC, CACIB
Veteranenklas Reu
Perugino dal Podere Antico - 1 U CAC Beste Veteraan BOS BOB
Jeugdklas Teef
Mimosa Pudica April-Run- 2 Uitmuntend
Stannamore Bellina Nen Vivena - 1 U Res.CAC
Kampioenklas Teef
Stannamore Bella Donna Josefina - 1 U CAC CACIB BOS

10 december 2016 Amsterdam WINNER CAC-CACIB
Bracco Italiano

Jeugdklas Reu
Benelli da Dama di Ala D'Oro- 1 Uitmuntend
Calabrone Aladoro- 2 Uitmuntend
Openklas Reu
Maximus Compatriota di Bonfini - 1 Uitmuntend Res.CAC Res.CACIB
Gebruikshondenklas Reu
Mio Amore di Ala D'Oro - 1 Uitmuntend, Beste Gebruikshond
Kampioenklas Reu
Mio Bombo di Ala D'Oro - 1 U CAC CACIB Winner BOS
Olympos Vieni Al Mio Carnevale - 2 Uitmuntend
Veteranenklas Reu
Sequins Baveno - 1 Uitmuntend Veteraan Winner, Beste Veteraan
Jeugdklas Teef
Daiquiri's Heaven & Hell- 1 Zeer Goed
Openklas Teef
Dea Dell'Oltrepo - 1 Uitmuntend Res.CAC Res. CACIB
Beccaria di Regione Montagnosa - Goed
Gebruikshondenklas Teef
Sebastiana Bruna di Ala D'Oro - 1 Uitmuntend
Kampioenklas Teef
You Can Kiss Me Hard Before You Go - 1 Uitmuntend CAC CACIB Winster BOB
Mia Carmen di Ala D'Oro -2 Uitmuntend

10 december 2016 Amsterdam WINNER CAC-CACIB
Spinone

Jeugdklas Reu
Karan Theogonia Black - 1 U Jeugdwinner
Openklas Reu
Xantos Ross Cynopolis - 1 U CAC CACIB BOS BOB Winner
Kampioenklas Reu
Stannamore Vittorio Tomasso - 1 Zeer Goed
Veteranenklas Reu
Perugino dal Podere Antico - 1 U Res. CAC Beste Veteraan Veteranen Winner
Jeugdklas Teef
Stannamore Dora Elettra - 1 Uitmuntend CAC BOS Beste Jeugdhond Jeugd Winster
Mimosa Pudica April-Run- 2 Uitmuntend Res.CAC

9 december 2016 HollandCup Amsterdam CAC-CACIB
Bracco Italiano.:

Jeugdklas Reu
Calabrone Aladoro- 1 Zeer Goed
Openklas Reu
Maximus Compatriota di Bonfini - 1 Zeer Goed
Kampioenklas Reu
Olympos Vieni Al Mio Carnevale - 1 U CAC CACIB BOS
Veteranenklas Reu
Sequins Baveno - 1 Uitmuntend Res.CAC Beste Veteraan
Puppyklas Teef
Heidy del Tognolo - 1 Veel Belovend
Gebruikshondenklas Teef
Mia Carmen di Ala D'Oro - 1 Uitmuntend CAC CACIB BOS BOB
Kampioenklas Teef
You Can Kiss Me Hard Before You Go - 2 Uitmuntend
Sebastiana Bruna di Ala D'Oro - 1 Uitmuntend Res.CAC Res.CACIB

9 december 2016 HollandCup Amsterdam CAC-CACIB
Spinone.:

Jeugdklas Reu
Karan Theogonia Black - 1 Uitmuntend
Openklas Reu
Xantos Ross Cynopolis - 1 Zeer Goed
Kampioenklas Reu
Bartolomeo Cavojasca - 1 U CAC CACIB BOS
Stannamore Vittorio Tomasso - 2 U Res.CAC Res.CACIB
Jeugdklas Teef
Stannamore Dora Elettra - 1 Uitmuntend CAC BOS BOB

28 augustus 2016 VISJ Clubmatch + "Bello & Bravo Steenbergen Noord-Braband CAC

Sebastiana Bruna di Ala D'Oro  BIS 2017
Keurmeester.: Mevr. Susan Mogony (NL)
Sebastiana Bruna di Ala D'Oro
Fokker/Eig.: J.H. Muller

BEST IN SHOW Sebastiana Bruna di Ala D'Oro
RESERVE BEST IN SHOW Stannamore Isabel di Nonna Nina
BELLO & BRAVO Sebastiana Bruna di Ala D'Oro
BEST IN SHOW Jongste Puppy Stannamore Bellina Nena Vivena
BEST IN SHOW Puppy Stannamore Dora Elettra
BEST IN SHOW Jeugdhond Javal Auchentoshan
BEST IN SHOW Gebruikshond Dama Bianca di Ala D'Oro
BEST IN SHOW Veteraan Stannamore Bellina Ninna Isabel
BIS KOPPELKLASSE - Regione Montagnosa - Dhr. Krijbolder
BIS FOKKERIJKLASSE - Stannamore - Mevr. Wijnsouw
BIS NAKOMELINGENKLASSE - Ala D'Oro - Dhr. Muller

Bracco Italiano.:
Keurmeester Susan Mogony

PUPPY KLASSE REU
1 Veel Belovend Beste Pup Benelli da Dama di Ala D'Oro
2 Veel Belovend Morini da Dama di Ala D'Oro
ABS Guzzi da Dama di Ala D'Oro
JEUGDKLASSE REU
ABS Castagnaccio di Regione Montagnosa
ABS Calabrone Aladoro
2 Zeer Goed Crostata di Regione Montagnosa
1 Uitmuntend Strufoli di Regione Montagnosa
OPENKLASSE REU
1 Uitmuntend Paolo Conte Di Regione Montagnosa
ABS Andrea Branzi di Ala D'Oro
GEBRUIKSHONDENKLASSE REU
1 Uitmuntend RCAC Mio Amore di Ala D'Oro
KAMPIOENSKLASSE REU
ABS Fabrizio Bettino di Ala D'Oro
1 Uitmuntend CAC BOS Mio Bombo di Ala D'Oro
ABS Carmelo Budino di Ala D'Oro
PUPPY KLASSE TEEF
1 Veel Belovend Roberta da Dama di Ala D'Oro
JEUGDKLASSE TEEF
1 Uitmuntend Beste Jeugdhond Brustengolo di Regione Montagnosa
2 Uitmuntend Madeleine da Bruna di Ala D’Oro
3 Zeer Goed Lollobrigida da Bruna di Ala D’Oro
TUSSENKLASSE TEEF
1 Uitmuntend Beccaria di Regione Montagnosa
FOKKERSKLASSE TEEF
1 Uitmuntend CAC BOB CW Sebastiana Bruna di Ala D'Oro
OPENKLASSE TEEF
1 Uitmuntend Dolcenera di Regione Montagnosa
2 Zeer Goed Carletti di Regione Montagnosa
GEBRUIKSHONDENKLASSE TEEF
1 Uitmuntend Beste Gebruikshond Dama Bianca di Ala D'Oro
KAMPIOENSKLASSE TEEF
1 Uitmuntend RCAC Mia Carmen di Ala D'Oro
2 Uitmuntend Orechietta di Regione Montagnosa

 

Spinone.:
Keurmeester Yessica Sam-Sin

JONGSTE PUPPY KLASSE REU
2 Veel Belovend Stannamore Ignacio Enrico
1 Veel Belovend Stannamore Valentino Elrico
PUPPY KLASSE REU
NC John di Regione Montagnosa
2 Veel Belovend Paul di Regione Montagnosa
3 Veel Belovend George di regione Montagnosa
4 Veel Belovend Ringo di Regione Montagnosa
NC Mimosa Pudica Apple Jack
1 Veel Belovend Mimosa Pudica Abel
Veel Belovend Mimosa Pudica Act Like Jagger
JEUGDKLASSE REU
2 Uitmuntend Stannamore Aldo Bertholdo Enrico
1 Uitmuntend Beste Jeugdhond Javal Auchentoshan
OPENKLASSE REU
Goed Cesare Angelotti Spinone De Mucrone
ABS Amico Per La Vita Elmo di Claudia
1 Uitmuntend Stannamore Isabeau Vincente Reno
KAMPIOENSKLASSE REU
3 Uitmuntend Hagrid di Regione Montagnosa
1 Uitmuntend CAC BOS Stannamore Vittorio Tomasso
2 Uitmuntend Ala Stanamore del Pino Silvestre
JONGSTE PUPPY KLASSE TEEF
1 Veel Belovend Beste Jongste Puppy Stannamore Bellina Nena Vivena
PUPPY KLASSE TEEF
3 Veel Belovend Mimosa Pudica April-Run
2 Veel Belovend Mimosa Pudica Abracadabra
1 Veel Belovend Beste Puppy Stannamore Dora Elettra
4 Veel Belovend Qualità dalla Valle del Reno
JEUGDKLASSE TEEF
1 Uitmuntend Primavera dalla Valle del Reno
3 Uitmuntend Joya Theogonia Black
2 Uitmuntend Skerli Angelica Archangelica
TUSSENKLASSE TEEF
2 Zeer Goed Nasia Brinde of the Stokkemferry
3 Zeer Goed Skerli Antonlyza Stanna More
1 Uitmuntend Wilhelmina di Regione Montagnosa
FOKKERSKLASSE TEEF
1 Uitmuntend Mirre Lumi of the Stokkem Ferry
OPENKLASSE TEEF
ABS Montecani Valentina
1 Uitmuntend Standamore Clementina di vita
KAMPIOENSKLASSE TEEF
2 Uitmuntend Bjatrickxz Spinone del Mucrone
1 Uitmuntend CAC BOB CW Stannamore Isabel di Nonna Nina
VETERANENKLASSE TEEF
1Uitmuntend RCAC Beste Veteraan Stannamore Bellina Ninna

26 augustus 2016 Brussel Europese Kampioenschappen CAC-CACIB
Bracco Italiano.:Judge(s) : Ionescu Augustin (Romania)


BROWN MALE JUNIOR
1 Excellent Fikret´s Gonna Burn
2 Excellent Mighel Dell'Oltrepo
BROWN MALE CHAMPION
1 Very good Polcevera'S Nilo
BROWN FEMALE CHAMPION
1 Excellent CAC Sebastiana Bruna Di Ala D'Oro
ORANGE MALE PUPPY
1 Very promising BOB PUPPY Guzzi Da Dama Di Ala D'Oro
ORANGE MALE JUNIOR
3 Very good Calabrone Aladoro
2 Excellent Feel Of Pride Bertoldo Romolo
1 Excellent You Can Make The Devil Pray
ORANGE MALE INTERMEDIATE
1 Excellent Maximus Compatriota Di Bonfini
ORANGE MALE WORKING
1 Excellent BOB WORKING Mio Amore Di Ala D'Oro
2 Very good Zeus
ORANGE MALE CHAMPION
Excellent Fabrizio Bettino Di Ala D'Oro
Excellent Heinaaron Uomo D'Onore
3 Excellent Mio Bombo Di-Ala-D 'Oro
2 Excellent RCAC RCACIB Olympos Il Mio Nuovo Carnevale
4 Excellent Olympos Vieni Al Mio Carnevale
1 Excellent BOB CAC CACIB Sobers Atticus
ORANGE MALE VETERAN
1 Excellent BOB VETERAN Sequins Baveno
ORANGE FEMALE JUNIOR
2 Excellent Fancygun Hard As A Rock
1 Excellent BOB JUNIOR You Can Kick Your Way To The Top
ORANGE FEMALE INTERMEDIATE
1 Very Good Beccaria Di Regione Montagnosa
ORANGE FEMALE OPEN
1 Excellent RCAC RCACIB Imola Compatriota Di Bonfini
ORANGE FEMALE WORKING
2 Very good Dama Bianca Di Ala D'Oro
1 Excellent Fikret´s Easily Flammable
3 Very good Mia Carmen Di Ala D'Oro
ORANGE FEMALE CHAMPION
1 Excellent BOS CAC CACIB Fikret´s Feel The Fire
Very good Mia Cara Di Ala D'Oro
3 Excellent Olympos La Mia Maschera A Carnevale
2 Excellent Rus De'Viaro Blanca
4 Excellent You Can Kiss Me Hard Before You Go
Very good Zara Di Natalie From Magnificos Kingdom

 

26 augustus 2016 Brussel Europese Kampioenschappen CAC-CACIB
Spinone.: Judge(s) : Khomasurindze Revaz (Russia)

MALE JUNIOR
1 Excellent Javal Auchentoshan
MALE OPEN
1 Excellent Achille Spinone Del Mucrone
2 Excellent Inostricani Dragon For Ilsolo
MALE CHAMPION
3 Excellent Csete Lago Di Vecchio
2 Excellent RCAC RCACIB Epithelium Dinamo
4 Excellent Hagrid Di Regione Montagnosa
1 Excellent BOB CAC CACIB Stannamore Vittorio Tomasso
FEMALE MINOR PUPPY
1 Very promising BOB MINOR PUPPY Stannamore Bellina Nena Vivena
FEMALE JUNIOR
2 Excellent Cantucci Dal Podera Antico
1 Excellent BOB JUNIOR Skerli Angelica Archangelica
FEMALE OPEN
2 Very good Stannamore Bella Donna Josefina
1 Excellent RCAC RCACIB Stannamore Clementina Di Vita
FEMALE CHAMPION
1 Excellent CAC CACIB Stannamore Isabel Di Nonna Ninna
FEMALE VETERAN
1 Excellent BOB BOB VETERAN Stannamore Bellina Ninna Isabel

22 januari 2016 Eindhoven Beursgebouw CAC-CACIB
Bracco Italiano.:

Openklas
Mio Bombo di Ala D'Oro - 2 Uitmuntend Res. CAC CACIB
Eduardo Fendi di Ala D'Oro - 1 Uitmuntend CAC CACIB BOB

 

22 januari 2016 Eindhoven Beursgebouw CAC-CACIB
Spinone.:

 

10 januari 2016 Hond van het Jaar Show 2015 De Flint Amersfoort
Deelnemers: Bracco Italiano.:

Bracco Italiano.: Mio Amore di Ala D'Oro

10 januari 2016 Hond van het Jaar Show 2015 De Flint Amersfoort
Deelnemers: Spinone.:

Spinone.: Stannamore Contessa Anna Isabel

13 december 2015 Winnertentoonstelling Amsterdam RAI CAC-CACIB
Bracco Italiano.:

Puppyklas
1 B - Baco
Jeugdklas
1 U CAC JgdWinner, Beste Jgdhond, Winner'15 - Anzani di Regione Montagnosa
Openklas
2 ZG - Paolo Conte Di Regione Montagnosa
1 U Res.CAC en CACIB - Mio Bombo di Ala D'Oro
Jongste Puppyklas
1 VB, Beste Jongste Puppy - Lollobrigida da Bruna di Ala D'Oro
Jeugdklasse
1 U JgdWinner'15 - Sequins Barbera
2 G - Emilie Dei Colli Orientali
Open klasse
2 U - Bella del Principe
1 U Res.CAC Res.CACIB- Dea dell 'Oltrepo
Gebruikshondenklas
1U CAC CACIB BOB Beste Gebruikshond,Winner'15 - Sebastiana Bruna di Ala D'Oro
Kampioensklas
1 U - Mia Carmen di Ala D'Oro
2 U - Sequins Brindisi
3 U - Rus de'viaro Blanca

13 december 2015 Winnertentoonstelling Amsterdam RAI CAC-CACIB
Spinone.:

Tussen klasse
1 U Res. CAC CACIB- Xantos Ross Cynopolis
Open klasse
1 U - Bannonbrig Ralfie Rude
Kampioensklas
1 U CAC CACIB Winner'15 - Natalio Dal Podere Antico
Jeugdklas
3 ZG - Wilhelmina di Regione Montagnosa
2 U - Mirre Lumi of the Stokkem Ferry
1 U Res CAC JgdWinner'15, Beste Jeugdhond- Skerli Angelica Archangelica
Tussenklas
1 U - Xylia Ross Cynopolis
Kampioensklas
1 U CAC CACIB Winner'15 - Bannonbrig Lady Marmalade

11 december 2015 alle rasgroepen Eendaagse Amsterdam RAI CAC/CACIB
Bracco Italiano.:

Jeugdklas
1 U CAC - Anzani di Regione Montagnosa
Puppyklas
1 VB Beste Pup - Emilie Dei Colli Orientali
Kampioensklas
1 U CAC CACIB BOB- Rus de'viaro Blanca

11 december 2015 alle rasgroepen Eendaagse Amsterdam RAI CAC/CACIB
Spinone.:

Openklas
2 U Res. CAC CACIB - Bannonbrig Ralfie Rude
1 U CAC CACIB Stannamore Vittorio Tomasso
Kampioensklas
1 U - Natalio Dal Podere Antico
Jeugdklas
1 U - Skerli Angelica Archangelica
Tussenklas
1 ZG- Xylia Ross Cynopolis
Open klasse
1 U Res CAC CACIB Stannamore Rafaella Di Vita
Kampioensklas
1 U CAC CACIB - Bannonbrig Lady Marmalade


Keurmeester.: Dhr. Corradetti (It)
Stannamore Contessa Anna Isabel
Fokker/Eig.: A. Wijnsouw

13 september 2015 Kampioensclubmatch "Bello & Bravo Zwolle

BIS KOPPELKLASSE - Ala D'Oro J.H. Muller
BIS FOKKERIJKLASSE - Stannamore A. Wijnsouw
BIS NAKOMELINGENKLASSE - Ala D'Oro J.H. Muller
BIS BABY - Primavera dalla Valle del Reno
BIS PUPPY - Beccaria di Regione Montagnosa
BIS JEUGDHOND - L'Angelo D'Oro Contessa Carlotta
BIS GEBRUIKSHOND - Mio Amore di Ala D'Oro
BIS VETERAAN - Stannamore Bellina Ninna Isabel
BELLO & BRAVO 2015 - Mio Amore di Ala D'Oro
RESERVE BEST IN SHOW- Mio Amore di Ala D'Oro
BEST IN SHOW - Stannamore Contessa Anna Isabel

Bracco Italiano.: Keurmeester. Corradetti (IT)

Tussen klasse
1 U - Paolo Conte Di Regione Montagnosa
2 U - Mio Bombo di Ala D'Oro
Fokkers klasse
1 U - Nevio Agostino di Ala D'Oro
Open klasse
1 U - Andrea Branzi di Ala D'Oro
2 U - Eduardo Fendi di Ala D'Oro
Gebruikshonden klasse
2 U - Bepe dei Vicini del Monastero
1 U CAC CLUBWINNER 2015 Beste Gebruikshond -Mio Amore di Ala D'Oro
Kampioenklasse
1 U - R. CAC Fabrizio Bettino di Ala D'Oro
Veteranen klasse
1 U Beste Veteraan - Mariotto di Ala D'Oro
Puppy klasse
1 VB Beste Puppy - Beccaria di Regione Montagnosa
Jeugdklasse
1 U Beste Jeugdhond - L'Angelo D'Oro Contessa Carlotta
Tussen klasse
1 U - Dolcenera di Regione Montagnosa
2 U - Mia Bambola di Ala D'Oro
Open klasse
1 U CAC - Dama Bianca di Ala D'Oro
2 U R. CAC - Bella Del Principe
Fokkers klasse
1 U - Sebastiana Bruna di Ala D'Oro
Gebruikshondenklasse
1 U - Bramare Bice di Ala D'Oro
Kampioen klasse
1 U - Coccinella di Ala D'Oro
2 U - Orechietta di Regione Montagnosa
3 U - Mia Carmen di Ala D'Oro
4 U - Luciana di Regione Montagnosa
Veteranen klasse
1 U - Miuccia Prada di Ala D'Oro
Baby buiten mededingen
VB - Isabella da Bruna di Ala D'Oro
VB - Lollobrigida da Bruna di Ala D'Oro

Spinone Keurmeester. Corradetti (IT)

Baby klasse
1 VB - Paolo dalla Valle del Reno
2 B - Stannamore Aldo Bertholdo Enrico
Jeugd klasse
1 ZG - Attilio Montosum
2 ZG - Ala Stanamore del Pino Silvestre
3 ZG - Casimir Di Regione Montagnosa
Tussen klasse
1 U R.CAC - Cesare Angelotti Spinone De Mucrone
Open klasse
1 U - Amico Per La Vita Elmo di Claudia
Kampioenklasse
1 U CAC Beste Reu - Natalio Dal Podere Antico
2 U - Hagrid di Regione Montagnosa
Babyklasse
1 VB Beste Baby - Primavera dalla Valle del Reno
Puppy klasse
1 VB Beste Puppy - Skerli Antonlyza Stanna More
2 B - Mirre Lumi of the Stokkem Ferry
3 B - Nasia Brinde of the Stokkemferry
Jeugdklasse
1 U Beste Jeugdhond - Wilhelmina di Regione Montagnosa
2 U - Montecani Valentina
Fokkersklasse
1 U CAC CLUBWINNER 2015 - Stannamore Contessa Anna Isabel
Openklasse
1 U - Kandore dalla Valle del Reno
2 U Amico Per La Vita Gulietta di Claudia
3 U Amico per la Vita Antonella di Paola
Kampioenklasse
1 U R. CAC Bjatrickxz Spinone del Mucrone
2 U Stannamore Catolica Isabel
3 U Vittoria Strannamore Ross Cynopolis
4 U Stannamore Isabel di Nonna Ninna
Veteranenklasse
1 U Beste Veteraan Stannamore Bellina Ninna Isabel

11 juni 2015 Wereld Kampioenschappen Milaan - Italie
Bracco Italiano.

Reuen
Puppyklasse
Fancygun Darth Vader 1° BOS-P MPROM.
Jeugdklasse
Polcevera's Falco 1° ECC.
Botero 1° BOB, BOB JUN ECC.
Eolo Delle Crode 2° ECC.
Polcevera's Frank 2° ECC.
Ali Dei Sanchi 3° ECC.
Cicero Venator D'ursus 3° ECC.
Polcevera's Eros 4° ECC.
Azrael Il Senso Della Vita 4° ECC.
Tussenklasse
Mio Amore Di-Ala-D'Oro 1° reserve CAC ECC.
Quintiliano Del Tavuliddaro 2° ECC.
Dingligem Spiderman 3° ECC.
Alan 4° ECC.
Pompeo Del Tavuliddaro ECC.
Openklasse
Bolo 1° CAC, reserve CACIB ECC.
Aramis Di Cascina Croce 2° ECC.
Ettore Di Cascina Croce 3° ECC.
Polcevera's Ponente 4° ECC.
Brando ECC.
Fancygun Inmediostatvirtus M.B.
Gunsyn Piselli At Kelbenic M.B.
Gebruikshondenklasse
Beirut Di Cascina Croce 1° CAC, CACIB ECC.
Brenno 2° ECC.
Orione Di Cascina Croce 3° ECC.
Fabrizio Bettino Di-Ala-D'Oro 4° M.B.
Kampioensklasse
Aston Martin Dei Sanchi 1° ECC.
Olympos Il Mio Nouvo Carnevale 1° ECC.
Attila Dei Sanchi 2° ECC.
Magnifico Di Cacciola 2° ECC.
Ares Della Terra Dei Nuraghi 3° ECC.
Heinäaron Don Corleone 3° ECC.
Aiace Dei Sanchi 4° ECC.
Veteranen klasse
Ulisse Di Casamassima 1° ECC.
Caronte Della Val Ticino 1° VET BOB ECC.
Teven
Baby klasse
Persia Dei Sanchi 1° BOB-MP MPROM.
Puppy klasse
Made In Canada Follow Me 1° BOB-P MPROM.
Nike 2° PROM.
Fancygun Leia Organa PROM.
Jeugdklasse
Olena Di Casamassima 1° ECC.
Bea 1° BOS JUN ECC.
Imola Compatriota Di Bonfini 2° ECC.
Polcevera's Manu 2° M.B.
Agnese Di Cascina Croce 3° ECC.
Bianca 4° ECC.
Tussenklasse
Polcevera's Camilla 1° reserve CAC ECC.
Primula Dei Sanchi 1° CAC ECC.
Brigitte 2° ECC.
Polcevera's Ester 3° ECC.
Polcevera's Ametista 4° ECC.
Openklasse
Altea De Arte Venandi 1° CAC ECC.
Belen Di Cascina Croce 1° reserve CAC ECC.
Circe Di Witigenove 2° ECC.
Bandera Di Cascina Croce 2° ECC.
Bella Speranza 3° ECC.
Veronica Di Cascina Croce 3° ECC.
Delor De Ferrabouc Galla Placidia 4° ECC.
Iris M.B.
Gebruikshondenklasse
Iole 1° CAC ECC.
Nefertite Di Cascina Croce 1° BOS, CAC, CACIB ECC.
Petra 2° reserve CAC ECC.
Dora Di Cascina Croce 3° ECC.
Alba Di Cascina Croce 4° ECC.
Bonario Chatelaine M.B.
Mia Carmen Di Ala D'Oro M.B.
Kampioensklasse
Tea 1° ECC.
Praia Dei Sanchi 1° reserve CACIB ECC.
Tosca Dei Sanchi 2° ECC.
Ch Vita Di Cascina Croce 2° ECC.
Polcevera's Albachiara 3° ECC.
Made In Canada Ballacoilupi 3° ECC.
Assia Dei Sanchi 4° ECC.
Zara Di Natalie From Magnificos Kingdom 4° ECC.
Michelle ECC.

11 juni 2015 Wereld Kampioenschappen Milaan - Italie
Spinone.:

Reuen
Baby klasse
Lobe 1° BOB-MP MPROM.
Puppy klasse
Sanjika Tiberius 1° BOB-P MPROM.
Jeugdklasse
Orazio Del Subasio 1° ECC.
Xantos Ross Cynopolis 1° BOB JUN ECC.
Ala Stanamore Del Pino Silvestre 2° ECC.
Tom Di Rimnis 2° ECC.
Arian Spinone Del Mucrone 3° ECC.
Xenio Rosss Cynopolis 4° M.B.
Tussenklasse
Stannamore Vittorio Tomaso 1° CAC ECC.
Openklasse
Epithelium Dinamo 1° reserve CAC ECC.
Tibet Della Becca 1° CAC ECC.
Gebruikshondenklasse
Livio Dell'adige 1° CAC ECC.
Ippo Della Leonilda 1° CAC ECC.
Galdor Di Regione Montagnosa 2° res CAC ECC. Rom Della Valle Delle Anatre 3° M.B.
Kampioensklasse
Aris Dell'adige 1° reserve CACIB ECC.
Oro 1° CACIB ECC.
Csete Lago Di Vecchio 2° ECC.
Veteranenklasse
Nemo Del Subasio 1° BOS, VET BOB ECC.
Trebbio Della Valle Delle Anatre 1° ECC.
Mico 2° ECC.
Teven
Jeugdklasse
Xylia Ross Cynopolis 1° ECC.
Sanjika Kokola 1° BOS JUN ECC.
Unica Dei Morenici 2° ECC.
Bea Spinone Del Mucrone 2° ECC.
Bosca Di Rimnis 3° M.B.
Xenia Ross Cynopolis 3° ECC.
Tussenklasse
Stannamore Rafaella Di Vita 1° reserve CAC ECC. Hariet Dell'adige 1° reserve CAC ECC.
Diana 2° ECC.
Openklasse
Sanjika Nyasa 1° CAC ECC.
Tiffany Della Becca 1° CAC ECC.
Donna Liberata's Hedvig 2° ECC.
Lucy 2° ECC. Dina Dell'adige 3° ECC.
Mistral Del Subasio At Sanjika 4° ECC.
Gebruikshondenklasse
Ada 1° CAC ECC.
Gentilissima Spinone Del Mucrone 1° BOB, CAC, CACIB ECC.
Granata Della Valle Delle Anatre 2° ECC.
Kampioensklasse
Fiamma 1° ECC.
Vera Dell'adige 1° reserve CACIB ECC.
Tebe Della Valle Delle Anatre 2° ECC.
Italia Della Valle Delle Anatre 3° ECC.
Veteranenklasse
Libera Del Subasio 1° ECC.
Stannamore Bellina Ninna Isabel 1° VET BOS ECC

18 april 2015 Antwerpen CAC/CACIB Bracco Italiano.

Mio Bombo di Ala D'Oro - 1 U CAC CACIB, BOB, 1e BIG, 6 BIS

18 april 2015 Antwerpen CAC/CACIB Spinone.:
5 april 2015 alle rasgroepen DUBBELSHOW Goes Zeelandhallen CAC-CACIBBracco Italiano.: Paolo Conte di Regione Montagnosa - 1Uitmuntend CAC
Dolcenera di Regione Montagnosa - 1U CAC, BOB
5 april 2015 alle rasgroepen DUBBELSHOW Goes Zeelandhallen CAC-CACIBSpinone.: Everard di Regione Montagnosa - 1Zeer Goed,
Wilhelmina di Regione Montagnosa - Veel belovend
Stannamore Belladonna Josefina - 1Uitmuntend
Bjatrickxz Spinone del Mucrone - 1U CAC, CACIB, BOB
1 maart 2015 BENELUX WINNER Groningen Martiniplaza CAC-CACIB Bracco Italiano.: Mio Amore di Ala D'Oro - 1 ZG
Mia Carmen di Ala D’Oro -1U CAC CACIB BOB, BeneluxWINSTER,
Ala D'Oro Bracco Italiano - 3e Beste Koppel van de Show
Mia Carmen di Ala D'Oro - 2e BIS Gebruikshonden
1 maart 2015 BENELUX WINNER Groningen Martiniplaza CAC-CACIB Spinone.:

7 februari 2015 Eindhoven Beursgebouw CAC-CACIB Bracco Italiano.: Mia Carmen di Ala D’Oro -1 Uitmuntend CAC CACIB
Dama Bianca di Ala D'Oro - 1 Uitmutend Res.CAC CACIB
Mio Bombo di Ala D'Oro - 1 Uitmuntend CAC BOB 4e BIG 7
Mio Amore di Ala D'Oro - 2 Uitmuntend Res. CAC Jeugdklas
Ala D'Oro Bracco Italiano - 1e Beste Koppel van de Show

 

7 februari 2015 Eindhoven Beursgebouw CAC-CACIB Spinone.: Ruby Hills Duchessa del Almerita - 1 U CAC CACIB BOB 3e BIG 7

11 januari 2015 Hond van het Jaar Show 2014 De Flint Amersfoort
Keurmeester L. Erhart Deelnemers: Bracco Italiano.: Bracco Italiano.: Sebastiana Bruna di Ala D'Oro
Bracco Italiano.: Mia Carmen di Ala D'Oro
Bracco Italiano.: Londra dell 'Oltrepo

 

11 januari 2015 Hond van het Jaar Show 2014 De Flint Amersfoort
Keurmeester L. Erhart Deelnemers: Spinone.: Spinone.: Perugino dal Podere Antico
Spinone .: Novella dal Podere Antico
Spinone .: Natalio dal Podere Antico

Keurmeester.: Dhr. Mannucci (It)
Sebastiana Bruna di Ala D'Oro
Fokker/Eig.: J.H. Muller
11-05-2014 VISJ Kampioensclubmatch Keurmeester.: Dhr Mannucci (It)

BIS KOPPELKLASSE - Ala D'Oro J.H. Muller
BIS FOKKERIJKLASSE - Ala D'Oro J.H. Muller
BIS NAKOMELINGENKLASSE - Ala D'Oro J.H. Muller
BIS BABY - Cesare Angelotti del Mucrone
BIS PUPPY - Stannamore Clementina di Vita
BIS JEUGDHOND - Josha Derivato dei Sanchi
BIS GEBRUIKSHOND - Bramare Bice di Ala D'Oro
BIS VETERAAN - Miuccia Prada di Ala D'Oro
RESERVE BEST IN SHOW- Stannamore Isabel di Nonna Ninna
BEST IN SHOW - Sebastiana Bruna di Ala D'Oro

Bracco Italiano.:

Puppyklasse Bracco Italiano Reu
2 VB Mio Amore di Ala D'Oro
B Mio Orsetto di Ala D'Oro
1 VB Mio Bombo di Ala D'Oro BESTE PUPPY
B Bairon dei Vicini del Monastero
3 VB Mio Amico di Ala D'Oro
4 B Bepe dei Vicini del Monastero
Jeugdklasse Bracco Italiano Reu
1 U Carmelo Budino di Ala D'Oro
Tussenklasse Bracco Italiano Reu
1 U CAC Andrea Branzi di Ala D'Oro
2 U Sergio Rossi di Ala D'Oro
Fokkersklasse Bracco Italiano Reu
1 ZG Nevio Agostino di Ala D'Oro
Gebruikshonden Bracco Italiano Reu
1 ZG Mariotto di Ala D'Oro
Kampioensklasse Bracco Italiano Reu
2 U Giovanni di Regione Motagnosa
3 ZG Fabrizzio Bettino di Ala D'Oro
1 U RCAC Valentino di Regione Montagnosa
Veteranenklasse Bracco Italiano Reu
1 ZG Maranzano di Ala D'Oro
Puppyklasse Bracco Italiano Teef
3 VB Dolcenera di Regione Montagnosa
4 VB Mia Ragazza Di-Ala-D'Oro
1 VB Giannini Di Regione Montagnosa
2 VB Aida Dei Vicini del Monastero
Jeugdklasse Bracco Italiano Teef
2 ZG Joya Derivato dei sanchi
1 U Josha Derivato dei Sanchi BESTE JEUGDHOND
Fokkersklasse Bracco Italiano Teef
1 U Dama Bianca di Ala D'Oro
Gebruikshonden Bracco ItalianoTeef
1 U Bramare Bice di Ala D'Oro BESTE GEBRUIKSHOND
Kampioensklasse Bracco Italiano Teef
1 U CAC Sebastiana Bruna di Ala D'Oro CLUBWINNER
3 U Luciana di Regione Montagnosa
2 U RCAC Mia Carmen di Ala D'Oro
4 U Orechietta Di Regione Montagnosa
U Coccinella di Ala D'Oro
Veteranenklasse Bracco Italiano Teef
1 U Miuccia Prada di Ala D'Oro BESTE VETERAAN
2 U Adrienne Vittadini di Ala D'Oro

Spinone.

: Babyklasse Spinone Reu
1 VB Cesare Angelotti del Mucrone BESTE BABY
Jeugdklasse Spinone Reu
1 ZG Stannamore Julio Barichello
Tussenklasse Spinone Reu
1 U Stannamore Barichello di Cicero
Kampioensklasse Spinone Reu
1 U CAC Hagrid di Regione Montagnosa
Veteranenklasse Spinone Reu
1 U RCAC Ludstar Cicero BESTE VETERAAN
Puppyklasse Spinone Teef
VB Stannamore Clementina di Vita BESTE PUPPY
Jeugdklasse SpinoneTeef
1 U CAC Stannamore Isabel di Nonna Ninna CLUBWINNER
Tussenklasse SpinoneTeef
3 ZG Peperoncino Spinone Del Mucrone
2 U Teef Bjatrickxz Spinone del Mucrone
1 U Stannamore Mira Miracolosa Flora
Openklasse Spinone Teef
1 U RCAC Amico Per La vita Antonella i Paola
Kampioensklasse Spinone Teef
1 U Vittoria Strannamore Ross Cynopolis
3 U Buffo Bimbetta of the Stokkem Ferry
2 U Teef Stannamore Catolica Isabel
Veteranenklasse Spinone Teef
1 ZG Stannamore Bellina Ninna Josefina

Keurmeester.: Dhr D. Rutte (NL)
Luciana di Regione Montagnosa
Fokker/Eig.: F. Krijbolder

10-09-2013 VISJ Kampioensclubmatch Keurmeester.: D. Rutte (NL)

BIS koppel in Show 2013 : Ala D'Oro J.H. Muller
BIS Nakomelingen In Show : Regione Montagnosa F.J.P Krijbolder
BIS Fokkerij in Show : Ala D'Oro J.H. Muller
Beste In Show Puppy : Dama Bianca di Ala D’Oro
Beste In Show Jeugdhond : Sergio Rossi di Ala D’Oro
Beste In Show Veteraan : Epithelium Barolo
Beste In Show Gebruikshond : Mia Carmen di Ala D'Oro
RESERVE BEST IN SHOW- Novella dal Podere Antico
BEST IN SHOW - Luciana di Regione Montagnosa

Bracco Italiano.:

Bracco Puppyklas Reu
1 VB Carmelo Budino di Ala D'Oro
Bracco Puppyklas Teef
1 VB Dama Bianca di Ala D'Oro BESTE PUPPY
Bracco Jeugdklas Reu
2 U Andrea Branzi di Ala D'Oro-
3 U Eduardo Fendi di Ala D'Oro
1 U Sergio Rossi di Ala D'Oro BESTE JEUGDHOND
Bracco Fokkersklas Teef
1 U Bramare Bice di Ala D'Oro
Bracco Openklas Reu
2 ZG Cavatelli di Regione Montagnosa
1 U Giovanni di Regione Montagnosa
Bracco Openklas Teef
1 U Biancorosso Benadette Sabattini
4 U Fedelini di Regione Montagnosa
ZG Madonna di Regione Montagnosa
ZG Mara Anna di Ala D'Oro
2U Orechietta Di Regione Montagnosa
3U Pia Lotta di Ala D'Oro
Bracco Gebruikshondenklas Reu
1 U Fabrizio Bettino di Ala D'OroRCAC
Bracco Gebruikshondenklas Teef
1 UMia Carmen di Ala D'Oro BESTE GEBRUIKSHOND
2 U Sebastiana Bruna di Ala D'Oro
Bracco Kampioensklas Reu
2 U Mariotto di Ala D'Oro
1 U Valentino di Regione Montagnosa CAC
Bracco Kampioensklas Teef
2 U Miuccia Prada di Ala D'Oro, RCAC
1 U Luciana di Regione Montagnosa,CAC CLUBWINNER
Bracco Veteranenklas Reu
1 ZG Maranzano di Ala D'Oro
Bracco Veteranenklas Teef
2 ZG Adrienne Vittadini di Ala D'Oro
1 U Laura Biagiotti di Ala D'Oro BESTE VETERAAN

Spinone.:

Spinone Puppyklas Reu
4 B Precius di Regione Montagnosa
2 VB Amico Per La Vita Elmo di Claudia
3 B Everard di Regione Montagnosa
1 VB Stannamore Julio Barichello
Spinone Puppyklas Teef
2 VB Armereth di regione montagnosa
1 VB Calaglin di Regione Montagnosa, BESTE PUPPY
4 B Amico Per La Vita Elenor di Claudia
3 B Stannamore Contessa Anna Terza
Spinone Jeugdklas Reu
3 U Ruby Hills Chianti Classico
1 U Stannamore Generoso Fred Junior
2 U Stannamore Barichello di Cicero
Spinone Jeugdklas Teef
1 U Ruby Hills Duchessa D'Almerita, RCAC BESTE JEUGDHOND
2 U Stannamore Barbara Civetta di Cato
3 U Stannamore Mira Miracolosa Flora
G Kandore dalla Valle del Reno
ZG Kapriola dalla Valle del Reno
4 ZG Bjatrickxz Spinone del Mucrone
Spinone Tussenklas Reu
2 UStannamore Orso del Bosco
1 UNathalio dal Podere Antico
Spinone Tussenklas Teef
2 U Colpo di Fulmine Briciola
1 U Amico Per La Vita Catlea Paola
Spinone Fokkersklas Teef
2 U Stannamore Soffice Josefina
1 U Novella dal Podere Antico, CAC CLUBWINNER
Spinone Openklas Teef
3 ZG Geovanna dalla Valle del Reno
2 ZG Stannamore Flora Dora Dot Com
1 U Claudia Dalla Valle del Reno
Spinone Kampioensklas Reu
3 U Teazledown Beach Boy
1 U Perugino dal Podere Antico, CAC
2 U Hagrid di Regione Montagnosa, RCAC
Spinone Kampioensklas Teef
2 U Buffo Bimbetta of the Stokkem Ferry
1 U Stannamore Contessa Anna Isabel
Spinone Veteranenklas Reu
1 U Epithelium Barolo, BESTE VETERAAN
2 U Ludstar Cicero
Spinone Veteranenklas Teef
1 U Falou dal Podere Antico


Keurmeester.: Dhr Mentasti (It)
Valentino di Regione Montagnosa
Eig.: C. van Holland

10-09-2012 VISJ Kampioensclubmatch Keurmeester.: Dr. Mentasti (It)

BIS BABY Eduardo Fendi di Ala d'Oro
BIS PUPPY Stannamore Ermanno Reno
BIS JEUGDHOND Sebastiana Bruna di Ala D'Oro
BIS GEBRUIKSHOND Mia Carmen di Ala D’Oro
BIS VETERAAN Laura Biagiotti di Ala D’Oro
BESTE KOPPEL IN SHOW: Ala D'Oro J.H. Muller
BESTE NAKOMELINGEN KLAS IN SHOW: Ala D'Oro J.H. Muller
BESTE FOKKERIJKLAS IN SHOW: Stannamore A. Wijnsouw
RESERVE BEST IN SHOW- Aurelio Snooker Le Charmeur Sauvage
BEST IN SHOW - Valentino di Regione Montagnosa

Bracco Italiano.

Babyklas Reu
1 VB Eduardo Fendi di Ala D'Oro BESTE BABY
2 VB Andrea Branzi di Ala D'Oro
3 VB Sergio Rossi di Ala D'Oro
Puppyklas Reu
1 VB Baltico BESTE PUP
Jeugdklas Reu
1 ZG Nevio Agostino di Ala D'Oro
Fokkersklas Reu
1 U Fabrizio Bettino di Ala D'Oro RCAC
Openklas Reu
2 U Umberto Tonio di Ala D'Oro
1 U Giovanni del Regione Montagnosa
4 ZG Maranzano di Ala D’Oro
3 ZG Guus V. Losariha Trayju
Gebruikshondenklas Reu
1 U Mariotto di Ala D'Oro
Kampioensklas Reu
I U Valentino di Regione Montagnosa CAC,CLUBWINNER
Babyklas Teef
1 VB Salia Morgana di Ala D'Oro
Jeugdklas Teef
1U Sebastiana Bruna di Ala D'Oro CAC, BESTE JEUGDHOND
2 U Kallisto di Cacciola
Fokkersklas Teef
1 U Bramare Bice di Ala D'Oro RCAC
Openklas Teef
2 U Loreana di Ala D'Oro
1 U BiancoRosso Benedetta Sabatini
3 U Orechietta Di Regione Montagnosa
Gebruikshondenklas Teef
2 U Coccinella di Ala D'Oro
1 U Mia Carmen di Ala D’Oro BESTE GEBRUIKSHOND
Kampioensklas Teef
3 U Missoni di Ala D'Oro
2 U Luciana di Regione Montagnosa
1 U Miuccia Prada di Ala D’Oro
Veteranenklas Teef
2 U Adrienne Vittadini di Ala d'Oro
1 U Laura Biagiotti di Ala D’Oro BESTE VETERAAN

Spinone.:

Puppyklas Reu
2 VB Csongor Lago di Vecchio
3 B Stannamore Isabeau Vincente Reno
4 B Stannamore Orsa de Bosco
1VB Stannamore Ermanno Reno BESTE PUP
Jeugdklas Reu
1 U Natalio dal Podere Antico
Openklas Reu
3 ZG Copertino dal Podere Antico
2 U Hagrid di Regione Montagnosa
1U Aurelio Snooker Le Charmeur Sauvage, CAC, CLUBWINNER
Kampioensklas Reu
1U Perugino dal Podere Antico RCAC
Babyklas Teef
1 VB Epithelium Zobeide BESTE BABY
Puppyklas Teef
1 B Stannamore Elva Carmella Isabel
Jeugdklas Teef
1 ZG Bamboo le Charmeur Sauvage
Tussenklas Teef
1 U Vittoria Strannamore Ross Cynopolis, CAC
2 U Stannamore Quindi Contessa Lisa
Openklas Teef
1 U Amico Per la Vita Catlea di Paola
2 ZG Stannamore Franchezza di Flora
Kampioensklas Teef
3 U Buffo Bimbetta of the Stokkem Ferry
1 U Stannamore Fiducia di Flore RCAC
2 U Claudia Dalla Valle del Reno
4 U Stannamore Contessa Anna Isabel


Keurmeester.: Dhr Manfroni (It)
Valentino di Regione Montagnosa

Eig.: C. van Holland

03-09-2011 VISJ Kampioensclubmatch Keurmeester.: Dr. Manfroni (It)

BIS BABY Heinaaron Capo di Tutti Capi


BIS PUPPY Vittoria Strannamore Ross Cynopolis
BIS JEUGDHOND Una Volta per Sempre Amante
BIS GEBRUIKSHOND Gunstrux Veni Vidi Vici
BIS VETERAAN Giorgio Armani
BESTE KOPPEL IN SHOW: Ala D'Oro J.H. Muller
BESTE NAKOMELINGEN KLAS IN SHOW: di Regione Montagnosa F.J.P Krijbolder
BESTE FOKKERIJKLAS IN SHOW: Ala D'Oro J.H. Muller
RESERVE BEST IN SHOW- Perugino dal Podere Antico
BEST IN SHOW - Valentino di Regione Montagnosa

Bracco Italiano.:

Babyklasse Reuen
1 VB Heinaaron Capo di Tutti Capi BESTE BABY
2 B Heinaäron Uomo d’Onore
Jeugdklasse Reuen
2 U Maccheroni di Regione Montagnosa
1 U Vesuviotto di Regione Montagnosa
Tussenklasse Reuen
1 ZG Braccorions Dante
Fokkersklasse Reuen
1 U Braccari Aloysius Volator
Openklasse Reuen
2 ZG Marcello V. Losariha Trayju
1 U Maranzano di Ala D’Oro
3 ZG Imperatore di Cacciola
Gebruikshondenklasse Reuen
4 U Armani di Ala D'Oro
2 U Pietro dei Vicini del Monastero
3 U Federico Derivato dei Sanchi
1 U Gunstrux Veni Vidi Vici, BESTE GEBRUIKSHOND
Kampioensklasse Reuen
2 U Mariotto di Ala D'Oro
1 U Valentino di Regione Montagnosa,CAC, CLUBWINNER
Veteranenklasse Reuen
1 U,Heinaaron Giorgio Armani, RCAC, BESTE VETERAAN
Jeugdklasse Teven
2 U Orechietta di Regione Montagnosa,
4 U Grid Derivato dei Sanchi
3 U Hersila Derivato dei Sanchi
1 U Benedetta Sabatini at Ala D'Oro, RCAC, BESTE JEUGDHOND
Tussenklasse Teven
3 ZG Coccinella di Ala D'Oro
2 U Loreana di Ala D'Oro
4 ZG Sassari V. Losariha Trayju
1 U Gem Derivato dei Sanchi
Fokkersklasse Teven
1 U Mia Carmen di Ala D’Oro
2 UFija Derivato Dei Sanchi
Openklasse Teven
2 U Pia Lotta di Ala D'Oro
1 U Giada di Cacciola of Braccari
Gebruikshondenklasse Teven
1 U,Laura Biagiotti di Ala D’Oro, CAC
2 U Felice Derivato Dei Sanchi
Kampioensklasse Teven
3 U Adrienne Vittadini di Ala D'Oro
2 U Miuccia Prada di Ala D’Oro
1 U Missoni di Ala D'Oro
4 U Heinaaron Alta Moda,
U Luciana di Regione Montagnosa
Veteranenklasse Teven
1 U Nebbia Gucci di Ala D'Oro

 

Spinone.:

Jeugdklasse Reuen
2 U Hagrid di Regione Montagnosa
G Malfidus di Regione Montagnosa
3 U Alfonso di Paola
4 U Perkamentus di Regione Montagnosa
ZG Sneep di Regione Montagnosa
1U Una Volta per Sempre Sorriso Del Riccini, RCAC
Openklasse Reuen
1 U Teazledown Beach Boy
Kampioensklasse Reuen
1 UPerugino dal Podere Antico, CAC
Veteranenklasse Reuen
1 U Stannamore Generoso Emilliano BESTE VETERAAN
Puppyklasse Teven
1 VB Vittoria Strannamore Ross Cynopolis BESTE PUPPY
2 VB Stannamore Soffice Josefina
4 B Stannamore Pippa Perlita Josefina
3 B Stannamore Quindi Contessa Lisa
Jeugdklas Teven
4 U Muiltje di Regione Montagnosa
2 U Stannamore Flora Dora Dot Com
ZG Hedwig di Regione Montagnosa
3 U Geovanna dalla Valle del Reno
1 U Una Volta per Sempre Amante CAC, BESTE JEUGDHOND, CLUBWINNER
Tussenklasse Teven
1 UFabiola dalla Valle del Reno
Fokkersklasse Teven
2 U Stannamore Contessa Anna Isabel
1 U Stannamore Duchesa Lisa Josefina
3 U Lothania
Openklasse Teven
3 U Stannamore Fiducia di Flore
2 U Stannamore Catolica Isabel
ZG Acrissa di Battistella
U Emilia dalla Valle del Reno
1 U Claudia Dalla Valle del Reno, R CAC
U Stannamore Bellina Ninna Gucci
4 U Stannamore Franchezza di Flora
Kampioensklasse Teven
2 U Buffo Bimbetta of the Stokkem Ferry
3 U Stannamore Carita Fiorita di Cato
4 U Stannamore Bellina Ninna Isabel
1 U Riccini Capeci

   
© Vereniging Italiaanse Staande Jachthonden